Zuzana Plačková pred fanúšikmi súkromie rozhodne neskrýva. Na Instagram zverejňuje takmer všetky radosti i starosti, ktoré jej prichádzajú do cesty. O zábery najdôležitejšej ženy svojho života sa však nedelí vôbec, respektíve nikdy. Aktuálne si tak pani Plačková môže užívať 15 minút slávy! :)

Kráľovná slovenského Instagramu sa veru na Slovensku dlho neohriala. Po niekoľko týždňovej dovolenke, počas ktorej si s manželom Reném a kamarátmi užívala napríklad Dubaj či Thajsko, prišla domov, prehodila si v kufri veci, pribalila maminu a hor sa opäť si vychutnávať luxusnú exotiku!

zuzana plackova

Tentokrát si to Zuzana Plačková namierila na Bali, pričom sa fanúšikom zdôverila s informáciou, že po 10-tich rokoch ju čaká dovolenka po boku milovanej maminky. Známa influencerka tak ženu, ktorej vďačí za svoj život, konečne ukázala svetu. ,,Mama je len jedna,” zanechala pri spoločnom zábere.

,,Ďakujem za možnosti v mojom živote, strašne som šťastná, ani si neviete predstaviť ako moc,” neskrývala pocity radosti obľúbená kráska. Pred pár rokmi totiž ani netušila, že by raz mohla svojim najbližším plniť sny, a to nie za malé peniaze. Jeden taký sen čaká v najbližších dňoch aj Zuzaninu 54-ročnú maminu, pri pohľade na ktorú je jasné, že sa o seba vzorne stará rovnako ako jej populárna dcéra. Na záver teda musíme konštatovať len jedno – Zuzi, tvoja mamča je poriadna kočka!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana Plackova

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova