Máme za sebou úvodné kolo úspešnej imitačnej šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa účinkujúci hneď od prvých okamihov predviedli v tom najlepšom svetle. O jedno z najzaujímavejších vystúpení sa postarala mladučká herečka Zuzana Kraváriková, ktorá sa popasovala so svetoznámym hitom od Lady Gaga.

Seriálová Dorka z Oteckov na pódium prišla s neskrývanou nervozitou, napriek tomu, že sa vôbec nemala čoho obávať. Už od prvej chvíle, ako sa posadila za klavír a spustila úvodné tóny piesne Always remember us this way, mohla divákom v sále padnúť sánka.

Zuzana Kraváriková

Megahit z romantickej drámy Zrodila sa hviezda v podaní jednej z najmladších hviezd markizáckeho trháku sa dočkal originálneho spracovania. Porotcovia i fanúšikovia v hľadisku sledovali emotívne vystúpenie so zatajeným dychom a na konci Zuzku dokonca odmenili búrlivým potleskom so standing ovations.

Mnohí ľudia boli totiž veľmi zvedaví práve na to, ako sa predvedú horúci nováčikovia z nášho šoubiznisu, kam sympatická tmavovláska rozhodne patrí. Kraváriková tak dokázala, že sa nepýši len hereckým nadaním, ale i skvelým hlasovým prejavom, vďaka ktorému to už od začiatku odpálila, ako sa patrí.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

zuzka kraváriková

Zuzana Kraváriková ako Lady Gaga

Zdroj: TV Markíza | Foto: YouTube, Instagram/Tvojatvarzniepovedome, ladygaga