V momente, keď politička Monika Beňová ohlásila očakávanie bábätka, sa spustili špekulácie ohľadom jeho otcovstva. Médiami sa prepierali rôzne mená, no netrvalo dlho, kým sa prevalila pravda, a to že europoslankyňa je tehotná s mladším partnerom Ľubomírom Klčom. Teraz budúca dvojnásobná mamička prezradila, prečo totožnosť 36-ročného advokáta tajila. 

Monika Beňová pridala počas karantény na sociálne siete fotografiu s ružovými dupačkami, podľa ktorej sa dalo ľahko usúdiť, že čaká svoje druhé dieťa. Následne začala otvorene hovoriť nielen o vyšetreniach – bez okolkov prezradila aj meno očakávanej dcérky Ley.

monika beňová tehotná

,,Nie som v šoubiznise. Som politička. Keď sme už vedeli, že všetko je v poriadku a že naše šťastíčko je dcérka, tak sme sa o túto informáciu primeraným spôsobom podelili,” Monika prezradila v rozhovore pre portál Život, ktorý taktiež zistil, prečo rozprávať o ratolesti pod srdcom problém nemala, no totožnosť jej otca Ľubomíra Klča ukrývala.

,,Ľuboša som nijako netajila. Vedeli o nás všetci priatelia, známi, rodina. Pozrite, ani muža Angely Merkelovej takmer nikto nepozná a to je nemecká kancelárka. Jednoducho sme sa s Ľubom dohodli, že náš vzťah a súkromie je naša vec.,” uviedla Monika, čomu určite mnohí rozumejú. Nie je tak žiadnym prekvapením, že sa táto dvojica rozhodla žiť a vychovávať dieťa vo vlastnej bublinke.

,,O to, čo považujeme za dôležité, sa s inými podelíme, ale nie sme herci, speváci ani športovci… Ja som politička, Ľubo advokát a nie je dôvod žiť súkromný život verejne. Verím, že drvivá väčšina ľudí to chápe a dá mi za pravdu,” doplnila tehotná europoslankyňa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Monika Beňová

Zdroj: Život | Foto: Instagram/monicabenova