Diváci Farmy istotne vedia, že veľké finále je naozaj za dverami. Už najbližšiu sobotu zistíme, kto sa stane víťazom trinástej série. Ešte predtým však súťažiaci zažijú prekvapenie v podobe návratu vypadnutých farmárov.

Mesut, David, Stanka, Natália a Eva. To sú mená pätice, ktorá sa prebojovala do záverečného týždňa vo Farme 13. Posledné dni na statku ale na vlastnej koži okúsia aj niektorí vypadnutí farmári.

Po sobotnom dueli moderátorka Evelyn naznačila, že súťažiaci môžu očakávať posily, ktoré im pomôžu s prácou v kuchyni a starostlivosťou o zvieratá. Ako prví prišli na návštevu Monika Fabová a Zdeněk Valent.

,,Hneď som sa Vikingovi hodila okolo krku a ma to úplne dojalo, že prišli práve oni dvaja Monika s Vikingom. Lebo mala som ich tu na farme rada a bolo to také príjemné prekvapenie. Veľmi som sa tomu potešila,“ rozplývala sa nadšená Natália, pričom nebola jediná, komu návrat exsúperov vyčaril úsmev. Dvojica sa však medzi kamarátmi zdrží iba 24 hodín, potom ju príde vymeniť niekto iný.

Návrat Vikinga a Moniky si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Markíza.sk