Tak teraz sa podržte! Jeden z najsympatickejších párikov nášho šoubiznisu oficiálne priznal ukončenie vzťahu. Stalo sa tak po štyroch rokoch známosti, kedy hrdličky spolu vždy pôsobili mimoriadne zohrato a zamilovane.

Niekdajšie hviezdy z populárnej šou Superstar Emma Drobná a Štěpán Urban sa pred štyrmi rokmi postarali o poriadnu senzáciu, keď sa po mesiacoch randenia prevalil ich tajný vzťah. Už počas veľkolepého finále, kde obidvaja bojovali o titul najlepšieho speváka, tvorili pár, čo ale širokej verejnosti potvrdili až s dlhším časovým odstupom.

emma drobná

O tom, že obidvaja hudobníci si súkromie prísne strážia, svedčí aj najnovšia informácia o rozpade niekoľkoročného románika. Táto správa určite mnohých ľudí poriadne prekvapila, keďže Emma Drobná doteraz v spoločnosti ani len slovkom nenaznačila, že svoje voľné chvíľky už po boku českého fešáka netrávi.

Smutnú novinku prezradil samotný ex-partner slovenskej hudobnej divy, ktorý v rozhovore pre Nový čas s miernou nervozitou všetko potvrdil. „Ja neviem, prečo sa pýtate mňa, lebo je to už dosť dlhý čas, a keď sa nenahneváte, nebudem sa k tomu vyjadrovať. Nemám k tomu čo povedať,” Štěpán dal jasne najavo, že Emma nie je súčasťou jeho života už nejaký ten piatok.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

emma drobna stepan urban

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Tvmarkizaofficial, YouTube