Tak takéto niečo by skutočne čakal len málokto! Jeden z najkrajších párikov v rámci svetového šoubiznisu sa rozhodol pokračovať ďalej životom oddelene. Stalo sa tak ani nie rok po utajovanom sobáši, pričom sa neraz pošepkávalo aj o možnom tehotenstve.

Kontroverzná speváčka Miley Cyrus počas posledných vianočných sviatkov v tichosti vstúpila do zväzku manželského. Vernosť pred oltárom sľúbila austrálskemu hercovi Liamovi Hemsworthovi, z čoho boli milióny fanúšikov po celom svete úprimne nadšení.

Miley Cyrus manžel

Niekdajšia Disney hviezdička si totiž v minulosti na konto pripísala viacero nelichotivých škandálov, čo ukončila najmä hlboká láska k mladému fešákovi. Dlhšiu dobu sa teda zdalo, že tmavovlasý umelec má na popovú divu veľmi dobrý vplyv a viacerí tak dúfali, že ich láska vydrží nastálo.

Miley Cyrus

Verejnosť v šoku

Obrovský šok ale prichádza po trištvrte roku od svadby, kedy zahraničný magazín People informuje o nečakanom odlúčení zaľúbencov. Dôvodom majú byť zmenené postoje oboch partnerov a uprednostnenie kariérnych priorít pred rodinou. ,,Liam a Miley sa dohodli, že sa nateraz rozchádzajú,” znelo strohé vyjadrenie z prostredia slávnej dvojice.

,,Obaja sa neustále menia a rozvíjajú ako partneri a indivituality, a tak sa rozhodli, že toto je to najlepšie pre nich oboch, aby sa mohli sústrediť na seba a svoje kariéry,” priblížil speváčkin hovorca tvrdiac, že rozchod je podľa manželov momentálne vraj to najideálnejšie riešenie v súlade s ich osobnými plánmi. Nad rozpadom tohto vzťahu tak prostredníctvom sociálnej siete vyjadrilo hlbokú ľútosť nespočetné množstvo obdivovateľov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Miley Cyrus Liam Hemsworth

Zdroj: People.com | Foto: Instagram/Mileycyrus, Pixabay.com