Fanúšikov rodinného seriálu Oteckovia čakalo milé prekvapenie. Do deja plného zvratov a zmien hereckého obsadenia sa vrátila známa tvár, ktorá len pred krátkym časom poriadne zamiešala karty. Čo sa jej podarí tentokrát?

Tretia séria Oteckov so sebou priniesla množstvo zmien. Okrem toho, že do nových epizód pribudlo hneď niekoľko postáv, sa z nich vytratili aj rôzne známe tváre. Výnimkou nie je ani sympatická Lenka Vacvalová stvárňujúca jednu z Alexových (Branislav Deák) mileniek.

Ako prišla, aj odišla. Moderátorka módnej televízie Fashion TV sa síce v markizáckom trháku príliš dlho neohriala, no i za krátku dobu stihla poriadne zamiešať vášne medzi Alexom a Sisou. Vacvalová sa ale z natáčania vytratila, a tak nikto ani netušil, že sa v príbehu opäť objaví.

Lenka sa však po dlhšom čase znova ocitla po Alexovom boku. V úlohe temperamentnej Rie totiž opäť podľahla čaru slobodného otecka, čo jeho bývalú partnerku Sisu zrejme vôbec nepoteší. Nuž, nechajme sa prekvapiť, ako to v tomto začarovanom trojuholníku dopadne tentokrát!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/LenkaVacval, FashionTVcs, YouTube