Život tehotnej moderátorky Jasminy Alagič sa vyvíja ako v najkrajšej rozprávke – raketový vzostup hviezdnej kariéry vystriedala nová láska a neskôr radostné očakávanie bábätka spečatené honosnou svadbou. Keďže sa balkánska kráska o všetky detaily z pracovnej i súkromnej oblasti delí aj s fanúšikmi na Instagrame, niektorí zrejme nadobudli dojem, že budúca mamina má akýsi vlastný svet…

Na záludnosť sociálnych sietí pred pár dňami rázne upozorňovala aj bývalá Rytmusova partnerka Dara Rolins. Speváčka dala ľuďom ostro najavo, že príspevky vo virtuálnom svete tvoria len akúsi ilúziu skutočnej reality, ktorá sa mnohým zvedavcom môže zdať až príliš prifarbená – celebrity podľa nej v skutočnosti fungujú úplne inak.

Dara Rolins

Podobným výčitkám aktuálne čelí aj šťastná manželka drsného rapera Jasmina Alagič Vrbovská. Ako sa sama zdôverila, nedávno jej bola položená naozaj veľmi zvláštna otázka. ,,Prednedávnom som dostala otázku, či vlastne ešte vôbec žijem normálny život?! Prekvapila ma,” prominentná tehuľka neskrývala rozpaky.

Hoci je profil známej influencerky doslova preplnený príspevkami zobrazujúcimi závidenia hodný život, Jasmina priznáva, že aj ona je úplne normálna ľudská bytosť riešiaca bežné každodenné starosti i radosti. ,,Rozmýšľala som, prečo vôbec sa ma toto niekto spýta a čo to ten “normálny” život vlastne je? Chodiť na poštu, do banky, venovať sa svojej práci, starať sa o nás a o domácnosť? Ak áno – okey, žijem normálny život, ale beriem to trošku inak,” priblížila svoj postoj.

Rytmus a Jasmina na svadobnej ceste v Paríži

Atraktívna plavovláska tak náhle pocítila potrebu uviesť veci na pravú mieru a vyjadriť sa k tomu, akým spôsobom sa v skutočnosti pozerá na svet vôkol seba. ,,V prvom rade milujem ten môj život a nemenila by som nič, ani teraz, ani predtým. A príde mi neobyčajne normálny, milujem tráviť čas s rodinou a priateľmi vonku u nás doma, byť s mojím mužom a Daphne,” rozcítila sa budúca mamina.

Zároveň prezradila, že sa dokáže tešiť z každej maličkosti a prítomné okamihy si rada naplno vychutnáva. Ako Alagič tvrdí, miluje ľudí okolo seba i dobré jedlo, a poteší ju každý dar od zbožňovaného manžela bez ohľadu na cenu. Úprimné slová pôvabnej moderátorky si získali srdcia tisícov ľudí, ktorí jej za pozitívny prístup k životu vyjadrili veľký obdiv a podporu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmina Alagič

jasmina alagic

Zdroj: Instagram/Jasmina_Alagic | Foto: Instagram/Jasmina_alagic, dararolins_vermi