Ubehlo len pár dní od čarovného okamihu, kedy sympatickí zaľúbenci Daniela Nízlová a Stanislav Lobotka oficiálne potvrdili radostné očakávanie prvého potomka. Krásna Twiinska už totiž narastajúce bruško zakryť nedokáže, pričom spoločne so sestrou si toto obdobie očividne veľmi vychutnávajú.

Tehotenstvo atraktívnej tmavovlásky mnohých veľmi prekvapilo. Dvojičky Nízlové sa totiž netajili tým, že by si najkrajšie obdobie v živote ženy chceli užívať spoločne, čo sa im ale nepodarilo.

daniela nizlova stano lobotka

Danielka do toho “vhupla” len po pár mesiacoch známosti s úspešným mladým futbalistom Stanislavom Lobotkom, no dvojica si prvé mesiace nechávala sladké tajomstvo len pre seba. Napriek všetkému sa ale Veronika na sestru vôbec nehnevá, o čom svedčia aj nedávne zábery zo svadby sestry Márie Čírovej Agnesy. Práve tam si známe kočky zapózovali bok po boku, pričom zo spoločných snímok srší čistá láska.

Veronika sa z tehotenstva svojej dvojičky vytešuje natoľko, že jej neváha hladkať či bozkávať bruško. Hoci sa speváčky vždy zaraďovali medzi napríťažlivejšie dámy v našom šoubiznise, v tomto období im to obidvom pristane ešte omnoho viac – Danielka sa s bruškom doslova rozžiarila a Veroniku zdobí úprimná radosť z toho, že sa stane tetou.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

twiins

twiins

Zdroj|Foto: Instagram/Danielatwiins