Prelom roku 2018 a 2019 patril jednoznačne balade Shallow z pera Lady Gaga a Bradleyho Coopera. V rovnakých šľapajách sa rozhodla ísť aj speváčka P!nk – Američanka sa totiž spojila s fešákom Wrabelom, s ktorým vypustili do sveta duet spôsobujúci zimomriavky!

Alecia Beth Moore, známa pod umeleckým menom P!nk, je na scéne takmer 20 rokov. Kedysi ružovovláska už stihla počas kariéry vydať niekoľko silných a emóciami nabitých skladieb, z ktorých sa okamžite stali hity. Výnimkou určite nebude ani spolupráca s 30-ročným americkým hudobníkom Wrabelom.

90 days je názov nového duetu, rozhodne ašpirujúceho na najkrajší song roku 2019. P!nk v ňom opisuje svoje pocity z neľahkých situácií, kedy musí vedieť skĺbiť kariéru s úlohou matky a manželky.

Wrabel

Aby novinka pôsobila na ľudí ešte silnejšie, speváčka k nej natočila aj videoklip, v ktorom si zahrala so svojím manželom Careym Hartom. Spojenie jedinečného hlasu P!nk so zatiaľ neopočúvaným Wrabelom je tak jedinečné, že si ho zamilujete na prvé počutie, pričom sa môže veľmi ľahko stať, že práve táto skladba nahradí vo vašom plačlivom playliste Shallow z filmu Zrodila sa hviezda.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/pink, wrabel