Mladý herec Oliver Oswald nie je len študentom Lukym v markizáckom trháku Oteckovia, ale tiež autorom vtipných videí, kde spoločne s kolegami neraz prekračuje pomyselné hranice slušnej morálky. Najnovšia nahrávka spadá do kategórie s názvom “Toto nikdy neskúšajte”, keďže sa seriálový hrdina potuloval bratislavskými ulicami len v župane…

Oliver Oswald je súčasťou projektu skupinky Sketch Bros, pridávajúcej na internetový kanál Youtube rôzne kanadské žartíky. Práve 19-ročný herec sa stáva jedným z hlavných hrdinov, ktorý si neváha všetky výmysly odskúšať na vlastnej koži.

oliver oswald

Bratislavčania mohli prednedávnom zažiť poriadny šok, keď sa slávny seriálový teenager zjavil uprostred noci v centre mesta, promenádujúc sa len v domácom odeve, patriacom skôr do kúpeľne než na ulicu.

Známy fešák totiž prehral stávku, v dôsledku čoho dostal za úlohu zhotoviť si fotografiu priamo spred budovy Národnej rady Slovenskej republiky – avšak netušil, že divoký výjazd bude trvať dlhšie, než pôvodne plánoval. Ako sa mu vodilo a čo všetko počas svojej dobrodružnej výpravy v župane zažil, si môžete pozrieť v priloženom videu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/oswaldphotoss