Manželstvo, ktoré kedysi pôsobilo doslova ako ideálne, je dnes definitívne v troskách a nielen to. Na stranu herečky Zuzany Haasovej sa od bývalého manžela Martina Kostku valí jedna špina za druhou, pričom svoje si už stihla povedať aj jeho terajšia priateľka Petra. A čo na aktuálnu životnú situáciu hovorí samotná Zuzana?

Život ako na hojdačke. Keď sa zdalo, že je už obľúbená slovenská herečka Zuzana Haasová po strate svojich dvoch nenarodených detičiek z najhoršieho vonku, osud jej opäť do cesty privial ďalšiu ranu. Tentokrát na verejnosti vždy vysmiata umelkyňa prišla po dlhotrvajúcich problémoch o manžela, ktorý si dnes užíva lásku inej ženy.

zuzana haasová

Martin a Petra na Zuzanu nevedia nájsť pekného slova. Haasová totiž okrem iného po svojom odchode z domu, ktorý si niekoľko rokov s Kostkom spoločne budovali, zanechala  poriadnu spúšť a vzala si so sebou takmer všetky veci. „Pravda je taká, že začínam úplne odznova a namiesto vianočných nákupov ma čakajú nákupy riadov, príborov a doplnkov do domu, pretože mi tam nezostalo naozaj nič. Iba neporiadok, dva hrnčeky a plastový príbor,“ Martin prezradil pre magazín Šarm.

Samotná herečka svoj rozvod doposiaľ veľmi nekomentovala. Pár slov však predsa len uštedrila, a to dokonca priamo pred kamerami markizáckej relácie Smotánka. ,,V podstate, ako by som to povedala… Moje peniažky, ktoré som vlastne zarábala v seriáli niekoľko rokov, tak vlastne ostali v tom dome. A ja som vlastne u maminy teraz v Bratislave. Tak by som to povedala diplomaticky,” vyjadrila sa na mikrofón prekvapivo s úsmevom, i keď zrejme trpkým, niekdajšia dlhoročná hviezda jojkárskeho Paneláku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana Haasova rozvod

Zdroj: TV Markíza/Smotánka, Šarm | Foto: Instagram/zuzana.haasova, Markiza.sk