Prvý októbrový deň roku 2020 sa raperovi Majkovi Spiritovi a jeho krásnej manželke Márii zmenil život, keď sa vypýtala na svet ich dcérka s originálnym menom Aria. Dievčatko už má za seboou debutovú oslavu narodenín, ktorá sa niesla v poriadne pompéznom štýle.

Ako prezradil jeden z najúspešnejších slovenských raperov na svojom Instagrame, dcérke chceli pri príležitosti jej prvého rôčika pripraviť nezabudnuteľnú párty. A to sa jemu i Máši za pomoci spoluprác s rôznymii firmami rozhodne podarilo.

Pokrmy od výmyslu sveta vrátane veľkej torty, nádherná výzdoba pozostávajúca zo stoviek menších i väčších balónov v bielo-marhuľkových odtieňoch a obrovského nápisu Aria či dokonca kúzelník, ktorý svojimi číslami zabával prítomných gratulantov. Nad luxusnou oslavou však fanúšikovia Majka Spirita krútia hlavami a pýtajú sa, či bola takáto okázalosť potrebná.

,,Myslím, že to dieťa by malo rovnakú radosť, keby tam bolo 5 balónov a nie 150… toľko zbytočného bordelu achjaj,“ zamyslela sa pri záberoch z bytu Dušičkovcov istá Veronika. ,,Toto. Bojovníci za klímu. A ešte sme zabudli, nemáme koncerty, lebo covid, nemáme vôbec peniaze. Jedna vec je fakt, že nech si každý robí podľa vlastného uváženia, ale potom nerobím zo seba chúďa a spasiteľa sveta,“ doplnila ju ďalšia dáma.

,,To je oslava pre dieťa alebo maminku? Trošičku prehnané a iba skrytá reklama na firmu, čo robí oslavy,“ skonštatovala Silvie. Okrem toho sa viacerí Spiritovi priaznivci zhodli, že to vyzerá ako na svadbe. Nuž ako sa hovorí – sto ľudí sto chutí, hlavne, že sa rodičia, hostia a v neposlednom rade oslávenkyňa zabavili.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Reakcie na Instagrame

Zdroj/Foto: Instagram/maria.dusicka, majkspirit