O obrovskom umeleckom talente Adama Pavlovčina nepochybuje snáď nikto. S jeho posledným vystúpením v šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa predviedol ako Dua Lipa, sa však viacerí Slováci vôbec nestotožnili.

V druhom kole Tvoja tvár znie povedome sa Adam Pavlovčin podelil o druhé miesto s herečkou Líviou Bielovič, pričom od zlatej priečky ich oboch delil iba bod. Vysoké umiestnenie si spevák vyslúžiil právom, nakoľko imitáciu hviezdnej Duy Lipy zvládol na jednotku s hviezdičkou od spevu, tanca až po celkový imidž vrátane úsporného kostýmu. Adonxs však svojou premenou všetkým neulahodil. Kameňom úrazu sa stal najmä se*y outfit a zvodné pohyby, pri ktorých fešák napríklad neváhal rozkročiť nohy.

,,Hnus nad hnus.. Adam topka, ale toto prečo mu dali spievať a tancovať a otŕčať sa v gaťkách! Fuj, nevkusné, hnusné,“ vyskytlo sa v komentároch na sociálnej sieti. ,,Dúfam, že všetci, ktorým sa toto páči, máte dcéry. Chcem vidieť vašu tvár, keby sa váš syn takto predvádzal pred celou krajinou. Nikoho neodsudzujem, ale je to skazené,“ znie ďalší názor. A čo na negatívne reakcie Slovákov hovorí modrožltá televízia, ktorá kontroverzné vystúpenie odvysielala?

„V druhej epizóde Adam Pavlovčin interpretoval vystúpenie Dua Lipy z udeľovaní cien Grammy 2021. Mix dvoch piesní dovolil Adamovi odprezentovať nielen jeho spevácke kvality, ale aj tie tanečné. A keďže sa v našej šou snažíme čo najviac priblížiť originálu, mal Adam takmer identické kostýmy,“ uviedla Markíza pre portál Pluska.sk.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/ageofadonxs, Facebook/Televízia Markíza