Po tom, ako sa Dominike podarilo schudnúť, interpretka vymenila svoj šatník, v ktorom sa teraz nájde nejeden odvážny módny kúsok. Mirgovej oblečenie často viac odhaľuje, ako zakrýva, a to sa niektorým fanúšikom akosi nepozdáva.

Pôvabná blondínka má už viac ako šesť rokov obrovskú radosť zo svojho synčeka Peťa. Speváčka je síce v posledom čase viac v práci ako doma, no rodine sa snaží venovať každú voľnú chvíľu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Domči sa na hudobnej sfére darí a promuje jednu novú skladbu za druhou, pričom takmer ku každej vždy pridá aj zaujímavý videoklip. Celebritná mamička sa pred kamery často postaví vo vyzývom outfite, aký okamžite upúta pozornosť všetkých prítomných. Kým niektorým fanúšikom sa Dominikine obliekanie páči, nájdu sa aj hejteri, ktorí jej to kvôli odvážnym módnym kúskom vedia na Instagrame poriadne natrieť.

,,Neviem, čo je to za módu, že sa točia klipy čoraz viac pripomínajúce por*o. Dúfam, že sa touto cestou nevydáš,“ napísala fanúšička pod speváčkinu fotku. ,,Prepáč, ale takto by som sa neobliekala, kebyže už mám dieťa a muža, vyzeráš ako prostitútka. Nič v zlom, ale tak je to tvoja vec,“ pridala sa v kritizovaní ďalšia sledovateľka. A čo si o outfitoch známej krásky myslíte vy? Svoj názor nám môžete zanechať v komentároch na Facebooku.

Dominikine odvážne módne kúsky nájdete -TU-

mirgova

 

Zdroj/Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial