Esberica Wilson má vycibrený módny vkus, ktorý pretavuje aj do obliekania svojej dcérky. Dievčatko už od narodenia ošacuje aj do kúskov, aké sa v detských skrinkách často nevidia.

Esberica Wilson je mamičkou dvoch detí – 5-ročného syna a ročnej dcérky, ktoré vychováva s manželom Scottom. Z maličkej Ryah si však mladá žena spravila doslova živú bábiku.

Rozkošná slečna má na Instagrame viac ako 40-tisíc sledovateľov, ktorí očakávajú, akým outfitom ich Ryah prekvapí. Jej mama ju totiž vždy od hlavy po päty nastajluje ako na fotenie do módneho magazínu, pričom nezabúda ani na doplnky, ako sú luxusné kabelky, šperky či rôzne čelenky s mašľou. Nie každý si však myslí, že je správne obliekať tak malého drobca do kúskov, ktoré pripomínajú skôr dospelácke. 27-ročná Esberica sa preto často stretáva s kritikou a nepochopením, niektorí ju dokonca obviňujú zo zneužívania detí.

„Prekvapuje ma, koľko nenávistných správ mi ľudia píšu iba kvôli tomu, že ma teší dcérku pekne obliekať. Okrem toho, že má veľký a luxusný šatník, je taká istá ako každé iné dieťa,“ uviedla milovníčka módy pre The Sun. Ďalej tiež prezradila, že vie, keď je jej dcére niečo nepríjemné, a ak by Ryah vadilo, že ju fotí, nerobila by to.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Instagram/ryahxamari, ricas_world25