Svadba je tým najdôležitejším okamihom v živote každej ženy, počas ktorého chce vyzerať pre svoju polovičku čo najkrajšie. Aj mladé dievčatá na ďalekom východe majú rovnakú túžbu, a preto sa pravidelne zveria do rúk šikovných maskérov a kaderníkov. Dámy, výsledný efekt je doslova neuveriteľný!

Svadba v exotickej Indií sa výrazne odlišuje od európskych či amerických pomerov. Obrad, hostina, počet pozvaných hostí, program, ale aj zvyky či svadobné róby sa nesú v úplne inom duchu. Ženy chcú byť vo svoj veľký deň “D” tou najkrajšou osobou v miestnosti, a preto si privolávajú na pomoc kozmetičky a kaderníčky, ktoré z nich spravia krásne a pôvabné labute.

Sadaf Wassan patrí k tým vyvoleným, ktoré pomocou šminiek a iných kozmetických pomôcok od výmyslu sveta, dokážu z každej jednej ženy vykúzliť hotovú žiaricu hviezdu. Svoj instagramový účet zásobuje nespočetným množstvom fotografií, ktoré ukazujú nadchádzajúcu nevestu pred a po dychberúcej úprave. Jej talent a šikovné ruky robia v niektorých prípadoch hotové zázraky. Veď posúďte samy! :)

sw1 sw2 sw3 sw4 sw5

sw6 sw7

Video: Youtube | Foto: Instagram, Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.