Podľa mena a podľa skladby Between 2 Worlds by ste povedali, že vo svetovej hudobnej scéne pribudla mladá krv. Nebudeme však predbiehať a zatiaľ ostávame len na území Slovenska. Pretože práve z našej krajiny pochádza ambiciózny spevák Michael Hopes.

Slovenskí speváci sa môžu od tohto týždňa triasť. Pribudla k nim totiž veľmi kvalitná konkurencia v podobe hudobníka menom Michael Hopes, ktorý tento týždeň odpremiéroval svoj debutový videoklip k novinke Between 2 Worlds. O text tejto emotívnej skladby sa postaral sám spevák a o sláčiky kvarteto Women Rebels pod vedením Barbory Botošovej.

Pod scenár veľmi zaujímavého videoklipu sú podpísaní Michael a režisérka Zuzana Mariánková, pričom jeho natáčanie spevák zveril do rúk talentovanému tímu z TOXPRO.

Veríme, že sa vám bude skladba Between 2 Worldsa páčiť rovnako ako nám a Michaelovi predpovedáme naozaj sľubnú budúcnosť. :)

 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.