Videli ste už niekedy mačku s abnormálne veľkými, vypuklými očami? Nemáme však na mysli známeho kocúra v čižmách. Predstavujeme vám rozkošného kocúrika Hermana, ktorého si vďaka jeho výnimočnosti zamilujete.

Kocúrik prudko pripomínajúci animovanú postavičku, skutočne žije. Jeho očné buľvy sú natoľko veľké, že svoje unavené viečka nedokáže zavrieť ani počas spánku. Päťmesačné mačiatko žije v Kodani so svojou milujúcou majiteľkou Shirley, ktorá sa ho ujala hlavne kvôli jeho nezvyčajnému vzhľadu. Kedže je okatý Herman ešte len mláďatkom, Shirley si nedokáže predstaviť, ako bude vyzerať v dospelosti.

Spojenie Hermana so Shirley nebolo len tak náhodné, ale dopomohol im tak trošku aj osud. Keď si žena vyberala spomedzi vrhnutých mačiatok, najmenšie z nich jej vyskočilo na plece. Okamžite si získalo jej srdce a dnes tvoria nerozlučnú dvojicu. O Hermanových kukadlách Shirleyiní kamaráti radi žartujú a prirovnávajú ich k radarom, ktoré sledujú všetko navôkol. Vďaka jedinečnej vizáži, ktorú mu matička príroda nadelila, sa Herman stal senzáciu internetu. No nie je rozkošný?

@Barcroft_tv made a video of Herman on Youtube! 👏🙀😻 Link is in bio! 🌟🌟 I just want to address a couple of things. Herman was born special and not breeded special. He can in fact close his eyes but it's not a comfortable resting position and he therefore sleeps with them slightly open. He has a bit of watery eyes which means I need to clean them once a day. At his latest health check the vet said he's perfectly healthy. He sometimes grunts and is snorting while sleeping – this is not giving any trouble in life, yet! Hopefully none will come. He can also eat by himself but really enjoys being hand fed and will purr and tap me with his paws to make me do so 🙈 Hopefully, this clarified some of your concerns 💕 #Hermanthescaredycat #scaredycat #exoticherman

A post shared by Herman the cat 👀 (@exoticherman) on

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.