Slovenský populárny DJ a producent Peter Pann vydal nový singel El Destino, v ktorom opäť spolupracuje s exotickým spevákom menom Eusebio.

Peter Pann, ktorý je známy najmä svojimi spoločnými skladbami s raperom Kalim, včera predstavil nový singel El Destino. Po speváckej stránke má novinku na starosti spevák El Destino, s ktorým má už Peter Pann pár úspešných featuringov za sebou. Jeden z nich je napríklad aj minuloročný letný hit Algeria, v ktorom sa k chlapcom pridal aj tretí mušketier Čistychov.

A hoci leto 2015 sa už pomaly končí, nič to nemení na tom, že posledné teplé dni si nemôžeme užívať v rytmoch skladby El Destino. Pretože presne taká je medzinárodná spolupráca Petra Panna a Eusebio. Letná, rytmická, dovolenková! Už len keby sme sa mohli vyvaliť na pláž s drinkom v ruke, bolo by to dokonalé. :)

Foto: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.