Väčšina žien, ktoré zažili neveru, tvrdia, že prišla nečakane, že bolo všetko v poriadku a nič nenasvedčovalo tejto katastrofe. Odborníčka tvrdí, že vo vzťahoch sa dá odpozorovať riziko nevery, existujú totiž dôvody, ktoré našich chlapov odvedú do postele inej!

Ak ste v dlhodobejšom vzťahu a zdieľate spoločnú domácnosť, väčšinou do nej finančne prispievate obaja, čo je v každom vážnejšom partnerstve úplne normálna vec. Expertka na vzťahy Indie Kang tvrdí, že napriek veľkej láske existuje niečo, čo môže chlapa prinútiť k nevere. Ak vo vzťahu jeden partner zarába viac, cíti sa nadradený, lebo do domácnosti prináša viac finančných prostriedkov. V prípade, že necíti od svojej polovičky rešpekt, hľadá uznanie inde.

Partner, ktorý zarába viac, sa podľa odborníčky nenechá zviesť len tak. Pokiaľ doma získava ocenenie, po ktorom túži, nehľadá žiadnu náhradu. Väčšina z nás si možno neuvedomuje, že sa niekedy chová k svojmu partnerovi neúctivo. Pokiaľ žiadate vďaku za to, čo robíte, je potrebné to partnerovi vracať v rovnakej miere. „To, že domov prináša peniaze nemožno brať ako samozrejmosť,“ vyjadruje sa Indie. Dajte preto partnerovi občas pocítiť, že si vážite jeho tvrdú prácu, veď vieme, že občas potrebujú pohladiť svoje chlapské ego. „Prejavte svojmu mužovi rešpekt a uznanie. Je to pre neho ako kyslík, ktorý potrebuje dýchať. Ak ho budete rešpektovať, bude vás zbožňovať. Muži vedia, že ich úloha je chrániť, zabezpečiť a podporiť svoju rodinu. Jediné, čo za to chcú, je trocha vďaky a uznania za ich snahu,“ dodáva expertka na vzťahy na záver.

Foto: Pixabay.com | Zdroj: Mail Online