Medzi Mirkou a Matejom zo šou Svadba na prvý pohľad stúpalo napätie od prvého dňa ich medových týždňov. Dvojica sa na spoločný vzťah pozerala diametrálne inými očami. Kým sympatická učiteľka chcela ísť na všetko pomaly a s rozvahou, Košičan jej neustále prejavoval city darmi a nebál sa narážať ani na sny o vášnivej noci. 

Po ostrej výmene názorov to sympatická brunetka vzdala, zbalila si veci a opustila byt. Matejovi sa nepáčilo, že netuší, ako na tom vývoj ich vzťahu je, a tak expertov požiadal o predčasné záverečné rozhodnutie. Počas neho musela Mirka na rovinu povedať, či si vie predstaviť budúcnosť s televíznym ženíchom.

mirka svadba na prvy pohlad

Nanešťastie pre 33-ročného muža, nevestino rozhodnutie neoblomilo ani vyznanie lásky, album so spoločnými fotografiami či emotívna básnička.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Mňa veľmi mrzí, že sa to u mňa neprehuplo cez tú kamarátsku rovinu. Myslím si, že by bolo nefér, aby som ti ja teraz povedala, že sa to zmení, lebo si reálne nemyslím, že sa to zmení,“ nechala sa počuť Mirka. ,,Myslím si, že nemá zmysel z mojej strany pokračovať v tomto partnerskom vzťahu,“ uzavrela spoločnú cestu romantickou reláciou markizácka nevesta.

Foto/Zdroj: VOYO