Vidieť a počuť Chrisa Martina s jeho partiou naživo, je snom nejednej z nás. Avšak sny sú na to, aby sa plnili, takže si začnite odkladať peniažky, dámy. Áno, váš sen sa už v júni 2017 môže stať skutočnosťou, Coldplay totiž mieria do našich končín!

Po Facebooku sa už dlhšiu dobu šírili poplašné informácie a rôzne “udalosti”, ktoré naznačovali, že Coldplay majú vystúpiť v niektorých z našich susedných metropol. Avšak na oficiálnom webe kapely doposiaľ žiadna Viedeň ani Varšava nefigurovala. Až doteraz. Dnes totiž chlapci zverejnili dátumy svojho európskeho turné. V rámci šnúry k zatiaľ poslednému albumu “A Head Full Of Dreams”, ktorý vyšiel minulého roku, sa 11. júna predstavia na viedenskom štadióne Ernsta Happela a 18. júna na varšavskom štadióne PGE Narodowy.

Ak sme vyššie spomínali nejaké odkladanie peniažkov, tak sme mierne zavádzali, pretože ak sa k vstupenkám chcete dostať oficiálnou cestou, na šetrenie zrejme nebude čas.:) Členovia fanklubu si budú môcť lístky zakúpiť už 5. októbra, čo je o dva dni, a všetci ostatní od 7. októbra.

Okrem Rakúska a Poľska chalani z Coldplay zavítajú aj do Nemecka, Francúzska, Belgicka, Švédska, Talianska, Veľkej Británie a Írska.

Coldplay – Up&Up

Foto: ullhdpictures.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.