Šou Love Island spojila nejeden pár, ktorý vo vzťahu vydržal aj po opustení luxusnej vily na Kanárskych ostrovoch. Gabriela Gašpárová a Pítr Havránek sú do seba zamilovaní natoľko, že sa svoj vzťah rozhodli posunúť na ďalší level.

Nedávno sme vás informovali, že víťazi prvej série Love Island Laura Chrebetová a Martin Kulhánek sa tešia zo svojho nového hniezdočka, ktoré si zakúpili na Slovensku. Krátko nato sa z rovnakého životného kroku radujú aj ich kamaráti z televíznej šou Gabika a Pítr.

gabriela a pitr

„Nový domov, nová kapitola! Na toto sme sa tešili mega dlho a kto v poslednej dobe hľadal nové bývanie, nám dá za pravdu, že nájsť to pravé nie je vôbec jendoduché. Nám sa to konečne podarilo a máme z toho obrovskú radosť, pretože to čakanie stálo za to. Tešíme sa, ako to tu zabývame a čo všetko tu zažijeme,“ napísal k záberom z krásnej bielej kuchyne Pítr. Na instagramových príbehoch ale sledovateľom ukázal omnoho viac.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Českí influenceri sa pred Vianocami stali majiteľmi obrovského dvojpodlažného bytu s rovnako priestrannou terasou. Teraz však zaľúbencov čaká ešte veľké zariaďovanie, nakoľko ich okrem kuchyne a kúpeľne zatiaľ privítali takmer prázdne miestnosti. ,,Pár vecí sa tu ešte prerobí, ale už teraz je to náš vysnívaný domov,“ uviedol šťastný model.

Byt Pítra a Gabiky

Zdroj/Foto: Instagram/petr_havranek, gabrielagasparova_official