Hoci sa mnohé ženy tvária, že im na cene snubného prsteňa vôbec nezáleží, v skutočnosti by len máloktorá dokázala zniesť pohľad na extrémne lacnú ozdobu na ruke. V “krásnom” svetle sa predviedla aj predavačka známej obchodnej siete, kam sa šťastne zamilovaný párik vybral na nákup vzácneho šperku. Priebeh tohto nákupu podrobne opísala samotná snúbenica.

Istá dvojica z amerického štátu Nashville sa konečne rozhodla pre významný životný krok. K predstavám o dokonalej spoločnej budúcnosti jej v tej chvíli chýbalo už len jediné – zásnubný prstienok, ktorý by ich lásku nadobro spečatil. Pár sa preto vybral do vychýrenej predajne šperkov známej značky, kde sa však stretol s poriadne negatívnou reakciou.

laska

Keďže Ariel a Quinn medzi bohatých ľudí nikdy nepatrili, cenu klenotu za podstatnú vôbec nepovažovali. Keď však zamestnankyňa obchodu uvidela lacný prstienok, s ktorým mladík plánoval pred svoju vyvolenú pokľaknúť, doslova sa zhrozila. Dotknutá Ariel sa o nepríjemný zážitok podelila prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti.

,,Môj muž toho veľa nemá, teda žiaden z nás,” uviedla Američanka. ,,Sotva zvládame platiť účty a kupovať si jedlo, ale po 2 rokoch randenia sme sa rozhodli, že už ďalej nebudeme čakať. Nikdy som o prsteňoch neuvažovala. Chcela som si jednoducho vziať svojho najlepšieho priateľa. Naškrabal nejaké peniaze, aby mi kúpil spolu ladiace prstene značky Pandora. Strieborný so zirkónmi, ak mám byť presná. Tie mi sadli a veľmi sa mi páčili.”

snubny prsten

Vysnívaná kúpa snubáku však nečakane nabrala na obrátkach. ,,Počas kúpy týchto prsteňov dáma, ktorá tam pracovala, prišla pomôcť slečne, ktorá nás obsluhovala. Povedala:Chápeš, že môže toto niekto kúpiť ako zásnubný prsteň? Aké patetické! Keď to povedala, pozrela som sa na svojho snúbenca a jeho tvár bola ešte smutnejšia.

Už vtedy sa cítil zle, že mi nemôže kúpiť set s drahým kameňom v tvare slzy, ktorého mám plný Pinterest. Už vtedy cítil, že zlyhal a neustále sa ma pýtal: Si si istá, že budeš spokojná s týmto? Bol sklamaný už zo samotnej myšlienky, že ma neurobí dostatočne šťastnou a že si ho nebudem chcieť vziať, pretože prstene neboli dostatočne drahé alebo žiarivé.”

laska

Reakcie snúbenice

Ariel sa ale drahej polovičky okamžite zastala a reagovala spôsobom, aký by mohol byť pre mnohé slečny túžiace len po hriešne drahom klenote ukážkovou inšpiráciou. ,,Vzala by som si tohto muža, i keby mi dal prsteň z automatu,” pokračovala. ,,Kedy naša spoločnosť upadla tak hlboko, že si myslí, že muž skutočne miluje ženu, len ak jej nasadí prsteň za vyše 3 000 dolárov a verejne sa s tým pochváli? Áno, je to krásne, sentiment je nádherný a nesnažím sa zhodiť žiaden z vašich zážitkov. Ale pýtam sa, prečo sa materiálne vlastníctvo má vyrovnávať láske?” napísala otvorene sklamaná žena.

,,Môj muž sa tak bál, že ho nebudem chcieť kvôli kúsku šperku. Bál sa, že láska k nemu zoslabne kvôli tomu, že nedostanem šperky, aké sa mi páčia. Kam sme to dospeli? Je to smutné. Ale som tu, vydatá aj s prsteňmi za 130 dolárov, s láskou svojho života po boku a šťastnejšia ako kedykoľvek predtým,” opísala pocity čerstvá novomanželka. Status uvedomelej Američanky sa stal natoľko virálnym, že sa dnes o lásku dvoch úprimných spriaznených duší zaujímajú tisíce ľudí z celého sveta.

Pre viac správ SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK! Nájdete ho >>>TU<<<

ariel

laska

Zdroj/Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.