Presne 30. apríla ubehol rok, ako prišlo na svet dievčatko, ktoré sa úplne nevinným spôsobom stalo celosvetovou senzáciou. Stačilo, že sa ním jeho hrdá mamina krátko po pôrode pochválila na internete a pozitívne reakcie sa začali len tak sypať. Ovácie smerujúce ku malej Gabi však neutíchajú ani dnes – keď uvidíte, ako vyzerá, pochopíte prečo.

Keď 34-ročná Denica Caneva prvýkrát zbadala svoje čerstvo narodené dievčatko, ostala v šoku. Jeho hlavička bola totiž pokrytá poriadne hustými a tmavými vláskami, aké sa u novorodeniatok často nevidia. Prvý záber malej Gabriely tak okamžite obletel svet, ktorý sa na rozkošné bábätko nevedel vynadívať.

Aj keď sa detičky narodia s vláskami, väčšinou býva zvykom, že po čase vypadajú. To ale rozhodne nie je prípad dnes už ročnej Bulharky, ktorá sa pýši takým három, aké by jej mohla závidieť nejedna dospeláčka. Vlasatá bambuľka, prezývaná Baby Rapunzel, má dokonca vlastný instagramový účet, kde ju sleduje takmer 6000 fanúšikov. Keď uvidíte Gabine zábery, na ktorých doslova pripomína bábiku, budete z nej namäkko rovnako ako my! :)

Takto sa malá Gabi menila

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram/gabi_zaharinova, YouTube