Po tom, ako česká speváčka Monika Bagárová oznámila svetu, že čaká prvé dieťatko, sa pozornosť okolo jej osoby stisícnásobila. I keď sa pod túto skutočnosť rozhodne podpísalo aj jej porotcovanie v poslednom ročníku SuperStar. Ľudí tak zaujímajú všetky pikošky ohľadom obľúbenej krásky, pričom dámy sa jej neustále pýtajú i otázky ohľadom materstva. Jednou z diskutovaných tém sa stala Mončina váha.

Monika Bagárová počas celého tehotenstva doslova žiarila, čo sme mohli sledovať každú nedeľu na Markíze a Nove, kde hodnotila výkony súťažiacich v šou SuperStar. Ľuďom sa vždy v novom účese a originálnom outfite prihovárala doslova do pôrodu, pričom celkovo pôsobila ako svetová hviezda. Málokto by však do brunetky povedal, že ju zdobilo aj 22 kíl na navyše.

Monika Bagárová superstar

S informáciou o váhe, ktorá sa na atraktívnu mamičku nabalila počas tehotenstva, sa Monika nemala problém podeliť ani na Instagrame, kde priznala i to, že sa po cisárskom reze pomaličky dostáva opäť do formy. ,,Váha išla sama dole a pravda je, že ja veľmi neposedím a stále som v pohybe buď s Ruminkou, alebo v domácnosti,” prezradila SuperStaristka, ktorej vraj v domácnosti pomáha mamina, sestra a, samozrejme, partner Makhmud Muradov.

,,Z 22 pribraných kíl som tam nechala iba 5. A teraz mi vlastne chýba 3 – 4 kilá do pôvodnej váhy pred tehotenstvom,” šokovala mesiac po pôrode Monika, čím odpovedala na fanúšikovu otázku, koľko kíl z nej po dcérkinom príchode na svet ostalo v nemocnici. Taktiež zdôraznila, že sa cíti skvele. Na to sa nedá povedať nič iné ako WAU!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

 Zdroj/Foto: Instagram/bagarovamonika