Pred pár dňami sme vás informovali o tom, že MMA zápasník Gábor Boráros a influencerka Monika Jakliová sa dali opäť dokopy. Zdá sa ale, že to už nie je aktuálne – uplynulý víkend trávil športovec s inou kráskou!

Dcérka Zora nemala ešte ani mesiac, keď Monika Jákliová oznámila, že ju Gábor podvádzal, a to aj v čase, keď bola v pôrodnici. Známa dvojica sa tak rozišla, čo sprevádzali viaceré vyjadrenia drsnejšieho charakteru, ako napríklad, že otecko pred rodinou uprednostnil prostitútku.

Boráros sa mal stretávať s neznámou čiernovláskou, ktorá sa s ním, čuduj sa svet, ukázala aj cez víkend. Na tom by možno nič šokujúce nebolo, ak by iba pár dní predtým Monika pre odzadu.startitup.sk neprezradila, že ju Gábor poprosil o odpustenie.

„Každý si zaslúži druhú šancu, hlavne, keď sme už aj rodina. Priznal si chybu. Priznal si chybný krok a vie, že urobil obrovskú chybu,“ uviedla blondínka, ktorá spomenula i to, že sa v ich domácnosti skloňuje nové spoločné bývanie a dokonca malý Gábor. Vtedy zrejme ani netušila, že krátko nato sa na Instagrame objaví jej potetovaný (ex)priateľ v náručí inej ženy. Tá zverejnila i záber z postele.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/Réka M., monika_jakliova, boraros_gabor