Od smrti Karla Gotta ubehol len týždeň, no blízka rodina či spevákovi susedia majú už teraz obrovský problém. Pred maestrovou vilou na Bertramke sa denne zhromažďujú stovky ľudí, túžiacich vzdať zosnulej legende poslednú poctu. Pred luxusným domom tak nastala situácia, aká sa veru často nevidí.

Na sociálnych sieťach začínajú pribúdať fotky priamo z pietneho miesta, kde dlhé roky žil a pôsobil najväčší český umelec Karel Gott. Odchod Zlatého slávika zasiahol nielen príbuzných a priateľov, ale i tisíce priaznivcov pochádzajúcich z viacerých národov.

karel gott dcera

Ľudia tak nemajú inú možnosť rozlúčky s maestrom, než zhromažďovať sa pred jeho vilou. Tá by v týchto dňoch mala byť prázdna, keďže spevákova manželka Ivana Gottová spoločne s dvomi dcérami našli útočisko od utrpenia v zahraničí.

Zrejme aj samotná blondínka tušila, že pobyt na Bertramke by bol teraz veľmi náročný. Od rána do večera sa to tam len tak hemží smútiacimi, pričom celý priestor v okolí domu sa začína neskutočne zaplňovať sviečkami, kahancami, kvetmi, papierovými odkazmi, balónmi či plyšovými hračkami. Aktuálne zábery spred Gottovho sídla doslova vyrážajú dych.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

bertramka

Zdroj|Foto: Instagram