Ženy, ktorým pán boh nedoprial mať dieťatko, sa téme materstva väčšinou vyhýbajú, nakoľko ide o mimoriadne citlivú a v mnohých prípadoch bolestivú záležitosť. Obľúbená herečka Anikó Vargová sa kedysi taktiež trápila kvôli tomu, že nemohla otehotnieť. Dnes je ale konečne so svojím životom spokojná a cíti sa naplnená.

Herečka Anikó Vargová pôsobí na divadelných doskách nielen na Slovensku, ale aj v Maďarsku. Do širšieho povedomia verejnosti sa však dostala najmä vďaka postave Táni v markizáckom seriáli Sestričky, ktorá je jej veľmi blízka. Okrem toho, že sú obe dámy empatické a vkladajú do svojej práce častokrát viac, než treba, ani jedna z nich nemá deti. A práve na túto citlivú tému sa rodáčka z Rimavskej Soboty rozhovorila v reportáži relácie Reflex.

46-ročná umelkyňa sa pred oltár postavila v máji tohto roku, kedy jej v svadbe s milovaným partnerom, vedcom Jozefom Kačmarčíkom nezabránili ani prísne opatrenia. Ako známa brunetka prezradila, mnohí si mysleli, že za uzavretím manželského zväzku stojí dieťatko, pričom v médiách sa vraj dokonca objavila informácia, že je Anikó v radostnom očakávaní. Boli to ale iba klebety – bábätko dvojici príroda zatiaľ nedopriala.

Napriek tomu, že ide o intímnu záležitosť, herečka neustále čelí otázkam ohľadom dieťaťa, ktoré vôbec nie sú príjemné. ,,Treba si uvedomiť, že to nejde tak, že prídeš do obchodu a si objednáš. Budem veľmi šťastná, ak sa to podarí. Ale ak sa to nestane, nebudem nešťastná,” uviedla spokojne seriálová Táňa. Avšak v minulosti si kvôli túžbe mať ratolesť prešla bolestivou etapou, akú poznajú len ženy, nachádzajúce sa v rovnakej situácii.

,,Bolo obdobie, kedy som hrozne túžila po dieťati, kedy som škriabala stenu len z toho smútku, z toho nešťastia, že som sa cítila byť veľmi sklamaná zo seba, z toho života, mala som z toho depresie,” otvorene priznala Anikó, dodávajúc, že je veľmi rada, že sú už takéto trpké chvíle za ňou. ,,Mám pocit, že môj život je naplnený, či pracovne aj v osobnom živote sa cítim naplnenie,” ukončila s úsmevom.

Reportáž o Anikó Vargovej

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/tvmakrizaofficial