Od dnešného dňa je z Cameron Diaz 47-ročná dáma, nakoľko herečka 30. augusta oslavuje narodeniny. Napriek tomu, že sa blondínke počas života darí dosahovať samé úspechy, v súvislosti s jej menom sa v radoch fanúšikov predsa len vynára jedna otázka – prečo svetoznáma hviezda nemá deti.

Je za tým nešťastný osud alebo vlastné presvedčenie? Pýtajú sa mnohí v spojitosti s bezdetnosťou jednej z najobľúbenejších herečiek sveta Cameron Diaz. Pred rokom sa na rovnakú tému vyjadrila aj blondínkina kolegyňa Jennifer Anniston, ktorá priznala, že sa o dieťatko síce pokúšala, no nebolo jej dopriate. ,,Možno som neprišla na túto zem preto, aby som porodila dieťa,“ vyjadrila sa pre magazín InStyle hviezda seriálu Priatelia.

Kým Jennifer u ľudí a najmä u žien svojimi slovami vyvoláva ľútosť, je možné, že Cameron dôvodom, prečo nie je mamou, spôsobí u niektorých pohoršenie. Pre modrookú krásku by totiž dieťa predstavovalo príťaž.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Mať dieťa je veľmi ťažké. Zrazu je na svete niekto, za koho život ste zodpovedný, už nie ste zodpovedný len sám za seba – to som nechcela. O dieťa sa človek stará minimálne 18 rokov. Život bez neho je pre mňa teda výraznejšie ľahší,“ ešte v roku 2014 v rozhovore pre magazín Esquire objasnila svoje rozhodnutie nestať sa rodičom dnes už 47-ročná Američanka. Avšak napokon priznala, že jej životná voľba vôbec jednoduchá nebola.

Cameron Diaz

Zdroj: esquire.com| Foto Twitter, Instagram/camerondiaz