Nevera dokázala rozbiť už nejeden vzťah a hoci je to možno ťažké pochopiť, pravdou je, že na vine sú väčšinou obaja partneri. Možno ostanete prekvapené, no podvádzajú aj šťastní chlapi, pre ktorých by ste mohli zniesť i modré z neba. Aké dôvody teda vedú mužov k tomu, aby svoj vzťah zničili “tou druhou”? 

 

1. Z pomsty

Muži nie sú jediné stvorenia, ktoré raz za čas zablúdia v mysli aj k niekomu inému. Horšie však je, keď sa myšlienky pretavia v činy a paroháčom sa stane samotný chlap. Mužské ego tak v tomto prípade býva zranené natoľko, že to jednoducho nevydrží a potrebuje svojej polovičke vrátiť ranu rovnakou kartou.

2. Oddelené postele

Asi ste to čakali. Áno, jedným z hlavných dôvodov je aj intímny život. Respektíve, keď žiaden nie je. Muži sú skrátka muži a keď “ich to dole tlačí” niekoľko mesiacov či dokonca pri niektorých individuách stačí len pár dní, proste sa zatúlajú a vybuchnú v lone inej ženy.

3. Z nudy

Častou príčinou nevery býva jednoducho nuda. Priznajte si to, aj vám sa už určite stalo, že ste sa po boku svojho partnera nudili “do nemoty”, a tak vás vzrušila čo i len spamová správa na Facebooku od neznámeho muža s textom “čau kočka”. Rovnako to majú naše polovičky, niekedy je však toto vzrušenie silnejšie a v tom príde zlom.

4. Neodolal pokušeniu z minulosti

Ako my ženy, aj chlapi majú tajné dievčenské lásky. Mnohí z nich dokonca v predstavách na svoju EX nezanevreli ani po dlhých rokoch, a tak je častým dôvodom nevery nečakané stretnutie so záhadnou ženou z minulosti. Dvojica sa skrátka po pár pohárikoch v bare neudrží a dosiahne to, po čom už dlho túži. I keď ráno zrejme prídu výčitky…

5. Stretol “tú pravú”

Pokiaľ ste vo vzťahu bez vášne, spoločných záujmov a v podstate si nemáte čo povedať, ste len kúsok od každodenného pokušenia a možnosti, že stretnete niekoho, pri kom sa budete cítiť konečne dobre. Nielen vy, ale i váš partner. Práve preto je častým dôvodom nevery fakt, že jeden z vás po rokoch spozná “tú/toho pravú/ho” a jednoducho šanca po konečne novom šťastnom vzťahu stojí za pár týždňov strávených výčitkami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

6. Je to proste debil

A na záver, čo si budeme hovoriť. Niektorí chlapi sú jednoducho a skrátka debili, ktorým môžete splniť všetko, čo im na očiach vidíte (a to je možno niekedy najväčší problém), a napriek tomu (alebo práve preto) padnú do náruče inej ženy, častokrát mrchy, ktorá nimi spočiatku absolútne opovrhovala. Nuž, čo už, on má, čo chcel, a vy ste sa aspoň zbavili debila, ktorý si nevážil to, čo mal. No nie?

Zdroj: slovakwoman.sk | Foto: Depositphotos.com, Pixabay.com