Dominika Cibulková sa so svojím tanečným partnerom Róbertom Pavlíkom do veľkolepého semifinále Let’s Dance nedostala, avšak aj napriek tomu dokázala prekvapiť samú seba a púť veľkolepou šou si užila so všetkými emóciami, ktoré priniesla. Bývalá tenistka o týždňoch v relácii otvorene prehovorila na Instagrame.

Prominentná mamička vo svojom príhovore na sociálnych sieťach neskrývala nadšenie nad možnosťou vyskúšať si Let’s Dance. ,,Stála som každú nedeľu na parkete pred všetkými ľuďmi a všetkými divákmi a cítila som radosť, ale mala som aj obrovský rešpekt,“ priznáva Dominika, ktorá prezradila, prečo sa na šou podujala.

,,Chcela som, aby ste vy, moji fanúšikovia, neboli sklamaní a chcela som vám ukázať po dlhšej dobe aj takúto Dominiku – ozajstnú, skutočnú, aká naozaj JE, ľudská, silná a krehká zároveň, zodpovedná, húževnatá, ale aj obrovská trémistka.. A hlavne, že som úplne obyčajná žena – jedna z vás,“ rozpísala sa Cibulková. Tá počas účinkovania na obrazovkách TV Markíza ukázala aj slzy. 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Niekdajšia športovkyňa záver svojho príspevku venovala ľuďom, ktorí pri nej posledné týždne stáli. ,,Tak sa vám chcem veľmi poďakovať, za podporu aj za SMS-ky alebo aj len za to, že ste si nás pozreli a držali palce. Najviac ďakujem môjmu mužovi Michalovi a nášmu Jakubkovi za trpezlivosť a podporu vo všetkom, mamine a môjmu tanečnému “partnerovi” Robkovi a celému tímu ľud, ktorí pracujú za kamerami, a sú to nielen profíci, ale aj super ľudia,“ píše známa kráska, ktorá nevynechala ani jej obľúbený fashion team a kamarátky.

Foto/Zdroj: Instagram/domicibulkova, TV Markíza