Populárna speváčka Dara Rolins je na sociálnych sieťach pod drobnohľadom kritikov, ktorým prekáža doslova čokoľvek, čo spraví. Len prednedávnom sa do nej neznámi obuli kvôli exotickej dovolenke v Dubaji a dnes musí speváčka žijúca v susednom Česku obhajovať návštevu Slovenska.

Atraktívna blondínka spoločne s priateľmi a dcérou Laurou vyrazila na Popradské pleso, odkiaľ klasicky pridala na svoje sociálne siete zopár fotografií z rozprávkovej slovenskej zasneženej krajiny. Dara Rolins zaiste nečakala, že tento výlet bude musieť neskôr obhajovať.

Ľudí nahneval fakt, že už dlhodobo sedia doma so zákazom pohybu medzi okresmi a známa kráska, ktorá žije v Čechách, si zájde do Tatier zašportovať. Teraz hitmakerka uviedla veci na pravú mieru a prezradila, že rodné Slovensko navštívila za iným účelom a výlet Majlathovu chatu bol len spestrením.

,,Som dospelá a aj vďaka tomu, že som mama, necítim sa byť nezodpovedná k sebe, svojej rodine a tým, s ktorými trávim čas. Aj v takto zložitej dobe sa ľudia po svete pohybujú, presúvajú. Samozrejme, len tí otestovaní, zdraví. Neviem o zákaze, kedy takto vybavená nemôžem prísť na Slovensko pracovať. Mám v pláne zdržať sa až do nedele, pretože tu fotím sériu fotografií do svojho diára, uvádza v dlhom príspevku na Instagrame 48-ročná rodáčka z Bratislavy.

,,A ja zrejme prvýkrát v živote cítim tak trochu potupnú potrebu svoj pobyt v zemi, kde mám korene a ešte stále časť rodiny, obhajovať. To, že som si včera vo voľnom čase vyrazila do lesa, rozpútalo až nenávistnú debatu o mojej drzosti vyraziť z CZ na SK, keď vy nemôžete navštíviť vo vedľajšej obci ani svoju 70 ročnú mamu,“ speváčka taktiež vraví, že ona sama svoju mamu nevidela už dlhé mesiace.

,,Nechcem sa nikomu pliesť do práva prežívať a ventilovať svoje emócie po svojom, ale nemyslím si, že keď svoj hnev obrátite proti mne a pošlete ma späť do Čiech, bude táto situácia lepšia, na záver dodáva k celej veci Dara.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/dararolins_vermi