Adam a Veronika sú jedným z párov, ktoré sa zúčastnili zaujímavého experimentu v šou Svadba na prvý pohľad. Nikdy predtým sa nevideli a už sú z nich manželia. Sympatická dvojica má na sociálnych sieťach silnú fanúšikovskú základňu, no paradoxom je, že ženích vôbec neuznáva Facebook. 

Pri prvom stretnutí Adama a Veroniky bolo hneď jasné, že si jeden druhému padli do oka. Vzájomné sympatie a iskričky lietali medzi dvojicou aj počas streamu markizáckeho moderátora Matúša Krnčoka. Počas živého vysielania na Instagrame sa fanúšikovia pýtali rôzne otázky, a, samozrejme, ich zaujímalo, prečo je ženích veľkým odporcom Facebooku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Páči sa mi práca na sociálnych médiách, ale musí to mať nejaký koncept. Nepáči sa mi ten spôsob, len tak dám, čo som jedol, čo som kedy robil, kedy som bol na záchode. Keď to nemá ani hlavu, ani pätu, príde mi to ako plytvanie času, tak o čom to je!“ šokuje ženích.

,,Si nás urazil teraz, tisíce ľudí,“ odpovedá moderátor. Adamova manželka však napriek tomu sociálne siete používa a dokonca sa na jej Instagrame každým dňom počet sledovateľov zvyšuje. Tento odlišný pohľad na Facebook snáď dvojicu nerozdelí, budú si navzájom rozumieť a vznikne medzi nimi silný romantický vzťah. Adamovo vyjdarenie nájdete vo videu nižšie.

adam a veronika svadba na prvy pohlad

Adamovo vyjadrenie k Facebooku

 

Foto/Zdroj: Instagram/televizia.markiza