Rozbehnutý pracovný kolotoč a dennodenná práca pod tlakom – to všetko sa na známych celebritách môže nepríjemne odzrkadliť. Na zdravotné ťažkosti nedávno škaredo doplatil dlhoročný markizácky moderátor, ktorý musel byť dokonca hospitalizovaný v nemocnici.

Pozorní diváci modro-žltej televízie si v uplynulom období mohli všimnúť, že sympatický redaktor Jaroslav Zápala sa na určitý čas z obrazoviek vytratil. Dôvodom je takmer dvojtýždňový pobyt na lôžku pod dohľadom odborníkov, kam ho dohnali neznesiteľné stavy priamo na pracovisku.

Televízne noviny

Známa tvár spravodajstva bola hospitalizovaná po neutíchajúcich bolestiach a kolapse rovno počas pracovnej doby. Po tom, ako bol Zápala kvôli vážnym problémom nútený navštíviť pohotovosť či volať si záchranku, dohnali ho nepríjemnosti aj v zamestnaní. 54-ročný moderátor nebol schopný dokončiť natáčanie upútaviek, a tak bol okamžite prevezený do nemocnice.

Výsledky pacienta rozhodne nepotešili

Hoci si úspešný fešák spočiatku myslel, že ide len o nevinné seknutie v krížoch, doktori prišli s hrozivým nálezom. „Jeden víkend, keď sa to začalo diať, som vyslovene pretrpel. Bol som dvakrát na pohotovosti a nakoniec som si musel volať záchranku, lebo som sa nevedel pohnúť. Vtedy počas vysielania to bolo traumatické, dokonca som ani nedokončil nakrúcanie upútaviek,“ Jaro pre Nový čas opísal nezávideniahodný priebeh ochorenia.

Nepríjemné výsledky vyšetrení však zaskočili i jeho samotného. „Mal som cystu pod miechou. Čaká ma vyšetrenie magnetickou rezonanciou a uvidí sa, čo bude cysta robiť. Ale cítim sa lepšie. Až následné vyšetrenia však ukážu, či bude nutný aj zákrok,“ priblížil moderátor, ktorý skončil na Neurologickej klinike a v tejto chvíli ani sám s istotou nevie predvídať, ako budú ťažkosti pokračovať.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jaro Zápala kolaps

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook/Televízne noviny TV Markíza, Instagram/Tvmarkizaofficial