Stovky priaznivcov Petry Vajdovej boli doslova nadšení tým, ako sa niekdajšej seriálovej hviezde podarilo zvíťaziť nad obrovskými problémami. Herečka v priebehu jediného roka porazila nepriateľa zvaného alkohol a dokonca sa stala milujúcou manželkou i matkou. Dnes je ale, zdá sa, všetko úplne inak!

Vajdová spoznala budúceho manžela na protialkoholickom liečení v Českom Kroměříži, kde románik začal napredovať turbulentnou rýchlosťou. Nasledovala blesková tajná svadba a ohlásenie o radostnom očakávaní prvého bábätka.

petra vajdová manžel

Známa tmavovláska ešte pred pár dňami nešetrila slovami chvály smerom na kamionistu Martina Hrnčiříka, ktorý jej vraj so starostlivosťou o synčeka a domácnosť naplno pomáha. Abstinujúci alkoholik si zároveň našiel zamestnanie blízko domova, aby bol rodine dostatočnou oporou a manželia tak mohli celú situáciu zvládať aj po finančnej stránke.

Všetko sa zmenilo v jednom okamihu

Najnovšie správy, bohužiaľ, prinášajú obrovské sklamanie. Podľa informácií Nového času mal Vajdovej muž počas pracovnej doby nabúrať s kamiónom, pričom mu bola nameraná neuveriteľná hodnota alkoholu takmer 2 promile. Prípadom sa zaoberá polícia, ktorá už stihla vyniesť prvé vážne obvinenia.

Martin Hrnčiřík sa ešte na mieste podrobil dychovej skúške, ktorej výsledok Petru určite veľmi nepotešil. Jej manžel tak nielenže s najväčšou pravdepodobnosťou príde o výhodnú prácu, ale dokonca mu len krátko po narodení synčeka hrozí pobyt za mrežami!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

petra vajdová manžel

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook/Búrlivé víno, Martin Hrnčiřík