Na obrazovkách televízie Markíza aktuálne prebieha nová séria obľúbeného seriálu Sestričky, z čoho sa prevažne ženské publikum veľmi raduje. Najnovšie sa ale dozvedáme šokujúce správy o jednom zo známych fešákov, z ktorých doslova behá mráz po chrbte.

Herec Martin Mňahončák je momentálne veľkou hviezdou v programe, zachytávajúcom dych vyrážajúce udalosti z lekárskeho prostredia. Málokto však tušil, že seriálový anesteziológ Peter sa vie do niektorých situácií reálne vžiť, keďže silu bolestivej rany osudu okúsil na vlastnej koži.

sestričky seriál

41-ročný umelec pred rokmi prežil vážnu autonehodu, ktorú však doteraz pred verejnosťou tajil. Následky boli vtedy viac než vážne, keďže známy fešák sa krátko po dosiahnutí plnoletosti ocitol v kóme. Mňahončákovi trvalo celé týždne, kým sa po havárii zotavil, pričom po celú dobu bol odkázaný na starostlivosť odborníkov.

Nerád na to spomína

Mladučký Martin mal vtedy doplatiť na teenagerskú nezodpovednosť, nakoľko v osudný deň sedel za volantom. „Zostal som v ťažkej kóme a potom som bol dlhé týždne v nemocnici. Stalo sa to v Bardejove, šoféroval som vtedy ja,“ pre Nový čas priblížil desivé fakty, no bližšie podrobnosti uviesť nechcel.

Dnes je ale z kedysi zraneného študenta úspešný herec, zodpovedný manžel a čerstvý otecko dcérky Dorotky. „Vtedy som nebral veci tak ako dnes, keď mi na mojom zdraví a zdraví mojej rodiny veľmi záleží, určite som sa poučil,“ dodal seriálový lekár, ktorý na hrôzostrašný incident z minulosti zrejme nikdy nezabudne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Martin Mnahončák

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Tvmarkizaofficial