Svetoznáma popová diva Jennifer Lopez sa ani krátko po 50-tke neprestáva tešiť z obrovskej priazne publika. Kráska s telom bohyne aktuálne hviezdi na plátnach kín v novom trháku Zlatokopky, ktorý mal nedávno veľkolepú premiéru na filmovom festivale v Toronte. Práve tam došlo k nečakanému incidentu, aký mohol skončiť hroznou katastrofou.

Slávna JLo si počas uplynulých rokov vybudovala priam rozprávkovú kariéru. Mega úspešná spevácka i herecká hviezda stále patrí medzi najvyhľadávanejšie celebrity vo filmovom priemysle a najnovšie si užíva obrovskú pozornosť vďaka snímke s originálnym názvom Hustlers.

Jennifer Lopez

Dráma, v ktorej kráska stvárňuje striptérku, sa v sobotu dočkala svetovej premiéry v kanadskom Toronte. Počas toho, ako známe osobnosti vrátane hlavnej hrdinky kývali fanúšikom z balkóna, ale takmer došlo k tragédii – v istom momente sa totiž Jennifer Lopez nešťastne pošmykla a skoro sa prevrátila cez zábradlie.

J Lo

Nechýbalo veľa a herečka by po páde z veľkej výšky skončila na zemi. Plavovláska sa však, našťastie, v poslednej chvíli zachytila a dokonca ju zasiahol silný záchvat smiechu. Ktovie ale, či nešlo len o spontánnu radosť z pocitu, že je stále nažive. Celá nehoda bola zdokumentovaná na krátkej nahrávke, ktorá už stihla obletieť svet.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/TMZ | Foto: YouTube, Instagram/jlo_channel