Tak sú či nie sú?!?!?! Oxfordskí vedci, konšpirátori, ufológovia, NASA, bulvár i fanúšikovia sa celé sobotné ráno zamýšľajú nad otázkou, či už sú Adela (Vincze) Banášová a Viktor Vincze skutočne manželia. A my máme indíciu, že tomu tak naozaj je!

Či už bol piatok alebo sobota, či už mal ženích čierne tričko s detským motívom alebo oblek za tisíce eur, dámy, pozor! Ako sa zdá, prvá žena slovenského šoubiznisu je skutočne vydatou pani! Aj keď nie je neveste vidieť na prvej ,,manželskej” fotografii ľavú ruku, tá moderátorova hovorí za všetko. Kým Adele môžete na nechtoch vidieť peknú francúzsku manikúru, ruku mladej tváre markizáckych Televíznych novín zdobí podľa všetkého obrúčka! Áno, aj keď Adela nepatrí medzi ženy, ktoré by rady šokovali verejnosť, tentokrát si zrejme chcela naplno užiť deň D bez medializácie a zvedavých fotografov, a tak sa stala z príjemnej mladej slečny vydatá pani v absolútnej tichosti. Gratulujeme! :)

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)