Charizmatická blondínka tvorila s Mirom pár od začiatku Farmy. Avšak keď svalovec po prehratom dueli musel odísť domov, k Stanke sa dostali informácie, o ktorých doteraz netušila. Na statok totiž prišla nová posila Terka a tá rodáčke z Čachtíc prezradila, že má Pajtáš v Anglicku frajerku. 

Hoci si zaľúbenci pri lúčení v aréne sľúbili, že Miroslav na svoju lásku v reálnom živote počká, všetko skončilo úplne inak. Kým fitness tréner na Instagrame prezradil, že jeho kráska zo šou si začne románik s Davidom, Klčová sa dozvedela, že jej sympatický východniar má v Birminghame priateľku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Stanka len veľmi ťažko spracovala túto novinku a hneď jej začali v hlave vŕtať zaujímavé myšlienky. Keďže vždy na statok za súťažiacimi prichádzajú aj rodinní príslušnici či známi, 23-ročná Slovenka sa obáva toho najhoršieho. ,,Kebyže v návšteve prišiel aj Miro,“ uvažovala farmárska kuchárka. ,,Ty vole, to prídu vaši exkovia robiť bordel. Narušia našu harmóniu ťažko vybudovanú,“ dodala Luna, ktorá by sa z takéhoto prekvapenia určite netešila.

Stankin rozhovor s Lunou nájdete -TU-

stanka

Zdroj/Foto: markiza.sk, Instagram/farma.markiza