Charizmatická herečka a sympatický YouTuber sú aktuálne najsledovanejším párom slovenského šoubiznisu. Kristína Svarinská a Peter Altof alias Expl0ited chceli svoj vzťah síce dlhší čas tajiť, no keď sa ich láska prevalila počas šou Let’s Dance, kde umelkyňa vystupovala ako súťažiaca, rozhodli sa, že sa ďalej skrývať nebudú.

Kristína Svarinská a Peter Atof prijali pozvanie od Sajfu do relácie Level Lama, kde ich moderátor poriadne vyspovedal a pre divákov zistil horúce pikošky. 33-ročná kráska vo videu priznala, že sa s priateľom spoznala vďaka sociálnej sieti a tanečnej relácii.

kristina svarinska

„My sme sa stretli na Let’s Dance,“ prezradila Bratislavčanka. „Bolo to také, že ja som tam bol pozvaný a nechcel som tam ísť. Naveľa som tam prišiel a potom sme sa tam nejako zoznámili,“ dodal Expl0ited.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Pri pohľade na Kiku a Peťa je každému jasné, že sa títo dvaja jednoducho našli a 7-ročný vekový rozdiel im vôbec neprekáža. Hoci hrdličky spolu tvoria pár len niekoľko týždňov, padlo už u nich aj romantické slovíčko ,,ľúbim ťa“, pričom Expl0ited si dal dokonca na znak lásky vytetovať srdiečko na ruku. Viac zaujímavostí o celebritnom vzťahu sa dozviete v priloženom videu.

Zdroj/Foto: YouTube/Sajfa, Instagram/kristina.svarinska,tvmarkizaofficial