Barbora Balúchová pred tromi rokmi všetkých prekvapila, keď sa prevalilo jej radostné očakávanie bábätka so slovenským multioteckom Borisom Kollárom. Napriek tomu, že sa spolu dvojica verejne nikdy neukazovala, známy poslanec sa o všetky deti príkladne stará a s blondínkou naďalej udržiava korektné vzťahy. Speváčka ale nedávno mnohých prekvapila, keď si na adresu otca svojho synčeka spontánne zavtipkovala.

Bývalá superstaristka je už viac ako dva roky hrdou mamou rozkošného syna, ktorý sa pre ňu stal prioritou číslo jeden. Napriek tomu, že plavovláska tvár chlapca pred verejnosťou na snímkach nezobrazuje, nikdy sa netajila tým, že malý Alexander Ján je najväčším darom jej života.

Barbora Balúchová
Speváčka Barbora Balúchová so synom Alexom

Mnohých ale pred rokmi informácia o Balúchovej tehotenstve poriadne zaskočila, keďže takmer nik netušil o tom, že by známa hudobníčka s úspešným podnikateľom udržiavala až také blízke väzby. Barbora si tak prednedávnom prostredníctvom Instagramu na toto obdobie zaspomínala, pričom si neodpustila ani sarkastickú poznámku.

Barbora Balúchová

Na otázku, ako jej rodičia reagovali na príchod Kollárovho dieťatka do rodiny, blondínka prehovorila o úprimnej radosti jej maminy a otca, pričom v závere neprajníkov “odpálila” pohotovou odpoveďou. “My sme s Borisom nikdy pár netvorili, my sme chodili iba na kávičku.”

Nečakané slová slobodnej maminy si však niektorí ľudia okamžite vysvetlili ako nemiestnu poznámku na adresu vzťahu s lídrom politickej strany, čo ale samotnú autorku výroku poriadne vytočilo. Barbora preto krátko nato uviedla veci na pravú mieru, keď fanúšikom vysvetlila, že to bolo myslené skutočne len ironicky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/barborabaluchovaofficial | Foto: Instagram/barborabaluchovaofficial, kollarboris, streamable.com