Televízia Markíza vysiela novú sériu reality šou Farma ešte len dva týždne a už sa na statku udiali veci, ktoré nie sú prístupné očiam maloletých divákov. Súčasťou pikantných scén sa stali aj Nikol a Henrich – hoci obaja tvrdia, že sa medzi nimi nič nestalo, kamerové záznamy hovoria o niečom inom.

Keby dcérka Nikol Fridrichovej videla, ako sa jej mama správa na statku, asi by na ňu nebola veľmi hrdá. 32-ročná Bratislavčanka má totiž za sebou noc plnú alkoholu, počas ktorej nielenže totálne vybuchla na Adama, pri čom dokonca od zlosti rozbila pohár, navyše podľahla šarmu Henricha z druhého tábora.

Dvojica si bola blízka ešte predtým, než sa v spoločnej “nocľahárni” začali diať orgie. Najprv ruka mladého východnira putovala po Nikolinom zadku, nehľadiac na to, že ju obklupujú ostatní farmári, a následne sa Heňo v súkromnom rozhovore vyznal zo svojich aktuálnych pocitov. ,,Kukaj, jak mi stojí vták z teba, tak by som ti ho strčil všade,” potetovaný dedinčan zo seba vypustil po tom, ako sa naozaj pokúšal mať s Nikol pohlavný styk. ,,Prestaň, teraz mi to nepchaj,” šepkala influencerka, chichotajúc sa, pričom dané zábery TV Markíza na obrazovkách neodvysielala.

Keď sa však párik pobral do postele, už mu nič nebránilo v tom, aby sa naplno oddal svojej neutíchajúcej vášni. Dokonca ani veľká skupina kolegov, ktorí šokovane pozerali na to, aké ródeo sa odohráva pod perinou.

Zábery Henricha a Nikol, ktoré ste v televízii nevideli, si môžete pozrieť — TU —-

Zdroj/Foto: Markíza.sk