Akoby to bolo len včera, čo Monika Beňová v pokročilom veku sledovateľom prezradila, že je v očakávaní druhého dieťaťa. Odvtedy svoje sociálne siete doslova bombarduje dennými príspevkami o tom, ako jej tehotenstvo prebieha, pričom na každej snímke političkin výraz tváre jasne hovorí, že je viac než šťastná. Avšak otecka dcérky ešte stále neukázala. Aký ma na to dôvod? 

Aktuálne je Monika Beňová už v ôsmom mesiaci tehotenstva. Príchod jej dcérky je tak doslova za dverami a takmer celé Slovensko pozná nielen meno malej princeznej, ale aj jej detskú izbičku. No s oteckom Leušky sme sa na Instagrame ani na Facebooku europoslankyne ešte nestretli. Najnovšie budúca dvojnásobná mamička sledovateľom prezradila prečo.

monika beňová tehotná

V pondelok pridala tehuľka na sociálne siete snímku, na ktorej je krásne vidieť, ako sa zaguľatila. Jednu z političkiných fanúšičiek ale zaujímalo, prečo na fotografiách po jej boku nestojí partner Ľubomír Klčo.

,,A tatina máte kde?” opýtala sa sledujúca, na čo sa jej najskôr dostalo od Moniky vtipnej odpovede. ,,Fotí,” reagovala plavovláska, pričom neskôr prezradila o niečo viac.

,,Aj spoločnú by ste mohli dať,” navrhla istá neznáma. ,,Nemohli. Nechceme plniť noviny, chceme byť spokojní doma spolu,” napísala šťastná tehotná politička, ktorej sa bublina plná lásky páči natoľko, že si 36-ročného advokáta zatiaľ necháva len pre seba a Leu.

Foto/Zdroj: Instagram/monicabenova