Herečka Mária Bartalos si za posledné obdobie získala srdcia mnohých divákov. A hoci seriálová Linda v Oteckoch vždy vystupuje ako krehké a citlivé žieňa, jej predstaviteľka je v reálnom živote naozaj akčná osôbka. Dokazuje to aj Maryn nečakaný odchod zo Slovenska, a to len pár mesiacov pred pôrodom.

Sympatická Mary toho za posledný rok stihla naozaj mnoho. Po náhlej svadbe s priateľom Adriánom prišla radostná novinka o očakávaní prvého potomka, pričom krátko nato zostali diváci televízie Markíze poriadne sklamaní správou o herečkinom odchode z obľúbeného trháku Oteckovia.

Bartalos

Napriek tomu, že Mária dala nateraz natáčaniu stopku, pracovným povinnostiam sa plánuje i naďalej plne venovať. Spoločne s manželom sa totiž pustili do nového rodinného biznisu spojeného s pohybovými činnosťami. Podľa informácií denníka Nový čas majú byť práve tieto rodinné aktivity pravým dôvodom herečkinho odchodu z krajiny.

Budúci rodičia údajne odleteli do amerického Kansasu, kde sa chystajú usporadúvať workshopy na tému pohybovej kultúry. Malo by sa tak jednať o originálne cvičebné koncepty určené pre všetkých nadšencov pohybu v jeho akejkoľvek podobe. Zdá sa teda, že atraktívna tehuľka ani v „druhom stave“ nezaháľa a manžela pri pracovnej náplni aktívne podporuje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

bartalos

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/queenmariabartalos_fp