Zuzana Čaputová je v rámci komunikácie s verejnosťou veľmi aktívna a cudzie jej nie sú ani sociálne siete. Súkromné záležitosti však na nich možno vidieť len veľmi sporadicky, a tak doposiaľ zrejme málokto vedel, že naša pani prezidentka už nie je single!

Po tom, ako Zuzana Čaputová vyhrala prezidentské voľby, sa jej život obrátil doslova naruby. Nová funkcia totiž so sebou, pochopiteľne, priniesla obrovský príval pracovných povinností, ktoré v nemálom množstve zasahovali aj do prezidentkinho súkromia. Krátko po inaugurácii sa tak cesty s jej vtedajším priateľom Petrom Konečným definitívne rozišli.

Zuzana Caputova

Od leta minulého roka až doposiaľ sa po boku úspešnej 46-ročnej Slovenky neobjavoval žiadny muž. To sa ale malo nedávno zmeniť – portálu Topky.sk sa atraktívnu blondínku podarilo nafotiť  na prechádzke s jej dlhoročným spolupracovníkom Jurajom Rizmanom. Nevinné zábery by síce ešte nemuseli znamenať vzťah, no slová Čaputovej bývalého poradcu hovoria za všetko.

,,Áno, sme spolu. Je to veľmi osobné, a preto, ak dovolíte, viac sa k tomu vyjadrovať nebudem,” pre Topky uviedol Rizman, aktuálne pracujúci v kancelárii podpredsedu parlamentu Juraja Šeligu (Za ľudí). V prezidenstkom paláci mal dať výpoveď práve kvôli tomu, že sa zblížil s našou hlavou štátu, od ktorej je o dva roky mladší.

Zuzana Čaputová a jej tím však v tomto smere radšej mlčia. „Je to súkromná záležitosť pani prezidentky, ktorú nemáme dôvod komentovať. Všetci by sme mali rešpektovať jej súkromie,“ vyjadril sa jej hovorca Martin Strižinec.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/juraj_rizman_sk, zuzana_caputova