Sympatická herecká dvojica, ktorej sa už niekoľkokrát podarilo poriadne šokovať verejnosť, si na konto pripísala ďalšie veľké prekvapenie. Manželia totiž celý mesiac dokázali utajiť príchod druhého potomka na svet.

Reč je o 47-ročnom hercovi a zabávačovi Sväťovi Malachovskom a herečke Petre Molnárovej. Dnes už dvojnásobná mamina mala dokonca to šťastie, že si takmer celé radostné očakávanie vychutnávala spoločne s dvojičkou Luciou Bugalovou, ktorej sa nedávno narodila dcérka Amálka.

dvojičky molnárová bugalová

Informáciu o ďalšom členovi rodiny však manželia doteraz úspešne skrývali. Šťastnú správu napokon pre jojkársku reláciu Topstar potvrdil samotný hrdý otecko, pričom uviedol len strohé vyjadrenie.

„Je to zdravý chlapec,“ herec odtajnil pohlavie novorodeniatka, o ktorého existencii doteraz vedeli len príbuzní a najbližší priatelia. Kučeravá kráska tak hviezde markizáckeho Kredencu len rok od tajnej svadby porodila už druhého synčeka – k dvojročnému Timovi pribudol malý braček Marko. Celej rodinke k úžasnej novine blahoželáme!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

svato malachovsky manzelka

Zdroj: Joj.sk | Foto: Instagram/svato_malachovsky, luciabugalova, Facebook/Kredenc, Pixabay.com