Na Farme to poriadne iskrilo! Po tom, čo zažili súťažiaci bujarú párty, došlo k hrubému porušeniu pravidiel. Alex Mináriková a Šimon Koleň sa vytratili z dohľadu kamier, pričom si zložili i potrebné mikrofóny. Čo sa skutočne odohralo v lese po ich odchode?

Hoci sa zamilovaná dvojica spočiatku tvárila, že odchod do lesa mal skôr taktický význam, zdá sa, že pravda bola niekde inde. „Ja som sa chcela so Šimonom porozprávať, pretože sme spolu dlho neboli a chcela som si s ním vyjasniť nejaké veci,“ ohradila sa na druhý deň prostoreká Alex.

simon a alex farma

Danú „zásterku“ potvrdil i pracovitý Šimon. „Išli sme sa fakt porozprávať ohľadom jednej veci, čo sa stalo cez deň,“ otáľal, avšak neskôr povedal v súkromí skutočnú pravdu o tom, čo sa odohralo v lese bez dosahu kamier.

„Nevydržali sme to proste. Nevidím na tom nič zlé, sme tu stále zatvorení. Ma vyf*jčila, neviem čo… Chceli sme mať s*x, ale nešlo to,“ prezradil s úsmevom, čo zrejme nepoteší najmä blonďavú farmárku. Tá sa stále drží verzie, že medzi korunami stromov riešili len ústne záležitosti – a tým myslíme rozhovor.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: voyo.markiza.sk