Braňo Mojsej sa po mnohých verejných kauzách stiahol do úzadia a niekoľko rokov o blonďavom spevákovi nebolo vôbec počuť. Až doteraz! Slovenská legenda sa opäť vracia na scénu a jej tvár sa začala po dlhšej odmlke opäť objavovať v televízii, ale aj popri spolupráci s úspešnými YouTubermi.

Nedávno Braňo navštívil zábavnú reláciu Inkognito, kde jeho účasť skončila poriadnou drámou. Vtipy zo strany moderátora Vlada Voštinára naňho pôsobili nemiestne, arogantne a častokrát priam urážajúco. Záznam z natáčania si môžete pozrieť >>>TU<<<.

Po ukončení relácie nasledoval rozhovor s hosťom, ktorý prezradil nové pikošky zo svojho súkromia. V ťažkých časoch mu pomáha najmä láska, jej meno ale doteraz neprezradil. „Máš niekoho teraz?“ Znela otázka redaktora, na ktorú Braňo len sťažka odpovedal: „Ja…som v podstate šťastný. Som vo vzťahu a to je celé, čo k tomu poviem.

Nakoniec prezradil aj dôvod, prečo meno svojej záhadnej ženy nechce do médií povedať. „Súkromie si strážim,“ dodal na záver. Kto je teda Mojsejova nová vyvolená Norika? Je to známa tvár alebo ide o čerstvú dámu, ktorú sme doteraz na televíznych obrazovkách nevideli? Nechajme sa prekvapiť!

Celý rozhovor s Braňom Mojsejom

Foto: YouTube, Twitter l Video: YouTube